Wymień makulaturę na roślinę. Dołącz do akcji #DBAJ o PLANETĘ

Wymień makulaturę na roślinę. Dołącz do akcji #DBAJ o PLANETĘ

W najbliższą sobotę, 17 września, w godzinach od 10:00 do 14:00, na parkingu przed Galerią Wołomin odbędzie się akcja #DBAJ o PLANETĘ. Proekologiczna zbiórka makulatury organizowana jest przez centrum handlowe we współpracy z Miejskim Zakładem Oczyszczania w Wołominie.

To już kolejna wspólna akcja centrum handlowego i Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie.
Poprzednio zbieraliśmy elektrośmieci, a w tym roku wymieniamy makulaturę na jedną z blisko tysiąca roślin ogrodowych, takich jak tuje, hortensje, wrzosy, tawuła, dąbrówka. W akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Wołomin, który przyniesie ok. 2kg makulatury lub 120 litrowy worek tektury, a w zamian odbierze sadzonkę rośliny – mówi Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Makulatura będzie ważona, a każdy uczestnik akcji otrzyma kwit, który będzie go uprawniał do odbioru roślin. Miejscem zbiórki makulatury i wydawania sadzonek będzie parking przed Galerią Wołomin ul. Geodetów 2.

Akcja rozpocznie się o godz. 10, zakończy o godz. 14.
Wystarczy niewielka ilość makulatury, by zdobyć sadzonkę drzewa lub krzewu. Nie ma limitu makulatury, ale każdy uczestnik może odebrać maksymalnie 2 rośliny.

Dołącz do grona osób, dla których ich otoczenie i środowisko ma znaczenie.

Wymień makulaturę na roślinę. Dołącz do akcji #DBAJ o PLANETĘ

***
GALERIA WOŁOMIN

Galeria Wołomin znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness Zdrofit oraz 4-salowe kino Helios działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 25 tys. m². Na zmotoryzowanych Klientów czeka blisko 830 miejsc parkingowych. Kluczowym najemcą obiektu jest hipermarket spożywczy Carrefour. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Wołominie, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Wołomin uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz. W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Wołomin klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC czy Pizza Hut oraz wielu innych restauracji.
Właścicielem Galerii Wołomin jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą CBRE Sp. z o.o.

Więcej na https://galeriawolomin.pl/