Huragan Wołomin

W drugim meczu rundy wiosennej Huragan Wołomin zremisował na swoim boisku z Kaczkan Huragan Morąg.

Po wysokiej przegranej w ostatnim meczu zawodnikom Huraganu Wołomin zależało na pokazaniu się przed swoją publicznością z jak najlepszej strony. Już w drugiej minucie Radosław Śledziewski zdobył prowadzenie dla wołominiaków. Zawodnicy poczuli się pewnie i po niecałym kwadransie dosyć wyrównanej gry Radosław Śledziewski po raz drugi umieścił piłkę w bramce przeciwników. Na odpowiedź czekaliśmy zaledwie 5 minut i w 22 drugiej minucie wynik wynosił 2:1. Przy takim rezultacie zawodnicy zeszli do szatni ale zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy goście po szybkiej akcji wyrównali na 2:2. Mimo doliczonych 6 minut rezultat już nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem. Po 19 kolejce Huragan Wołomin plasuje się na osiemnastym miejscu w tabeli.