Wysoka wygrana szczypiornistek w Lublinie

Wysoka wygrana szczypiornistek w Lublinie, fot. marki.pl

W pierwszym meczu wyjazdowym tego sezonu zawodniczkom ROKiS Radzymin Marcovia Marki przyszło zmierzyć się z drużyną SMS ZPRP II Lublin.

W podróż na zaplanowany na godzinę 12:00 mecz, dziewczyny ruszyły z samego rana. Na około 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem, drużyna zameldowała się na kameralnej hali przy ulicy Wajdeloty 12.

Mecz, zgodnie z przewidywaniami, od początku układał się po myśli zawodniczek z ROKiS Radzymin Marcovia Marki. Pomimo drobnych niedokładności w ataku pozycyjnym, szczelna obrona i skuteczne interwencje bramkarek pozwalały na wyprowadzanie szybkich i skutecznych kontr. Na przerwę drużyna schodziła przy wyniku 22:6.

– Po zmianie stron, dalej widoczna była nasza przewaga. Co prawda w obronie pozwalaliśmy młodym zawodniczkom z Lublina na troszkę więcej, natomiast dobra gra w ataku pozwoliły nie tylko utrzymać przewagę, ale i skutecznie ją powiększać. Ostatecznie mecz kończymy różnicą 24 bramek na nasza korzyść – informuje sztab szkoleniowy ROKiS Radzymin Marcovia Marki.

Spotkanie, które zakończyło się wynikiem 19:43, było fajnym przetarciem przed wyzwaniami, które czekają zespół w najbliższym czasie. Pierwszy już w ten piątek, 27.10.2023 r. o godzinie 18:45. Tego dnia odbędzie się kolejny domowy mecz naszych dziewczyn, tym razem w Radzyminie.

SMS ZPRP II LUBLIN – ROKiS RADZYMIN MARCOVIA MARKI 19:43 (6-22)