Zamknięcie ulicy Szwoleżerów w Ząbkach – objazdy

Zakaz wjazdu, fot: Fotolia.com

Od czwartku, 8 października zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Szwoleżerów i drogi Wojewódzkiej Nr 631 (al. M. J. Piłsudskiego/Żołnierska). Ulica Szwoleżerów zostanie wyłączona z ruchu między ul. Wronią a DW634. Nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z ul. Szwoleżerów na drogę wojewódzką.

Wprowadzone zamknięcie jest związane z budową skrzyżowania ulicy Projektowanej z ul. Szwoleżerów.

W związku z powyższym na trasy objazdowe zostaną skierowane linie autobusowe 199 ZTM oraz Ząbki-2. Zawieszone zostanie funkcjonowanie zespołu przystankowego Pułaskiego.

Obie linie jadące z Rembertowa nie skręcą w ul. Szwoleżerów i pojadą dalej drogą wojewódzką NR 631 oraz ulicami: ks. Skorupki, Sosnową, Gajową, Kosynierów dalej:
– linia 199 skręci w ul. Szwoleżerów i od przystanku Zieleniecka 01 wróci na stałą trasę.
– linia Ząbki-2 pojedzie prosto w ul. Maczka i od przystanku Maczka 03 wróci na stałą trasę.

W kierunku Rembertowa linia 199 za przystankiem Zieleniecka 02 skręci w ul. Maczka, następnie w ul. Powstańców i wyjedzie na DW631. Od przystanku Czwartaków wróci na stałą trasę.

Trasa linii Ząbki-2 w kierunku PKP Rembertów pozostaje bez zmian.

Linie 199 i Ząbki -2 od dnia 8 października 2020 będą kursować wg. specjalnych rozkładów jazdy. O rozkładach i obsługiwanych przystankach na trasie objazdu poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Ponowny przejazd ul. Szwoleżerów powinien być możliwy na 11 Listopada o ile warunki pogodowe nie pokrzyżują planów.

Firma Polnord realizuje budowę ul. Projektowanej na odcinku między ul. Andersena i Powstańców na podstawie zawartego porozumienia z Miastem Ząbki – jako część infrastruktury niezbędnej do obsługi komunikacyjnej zrealizowanej przez tą firmę zabudowy mieszkaniowej.

Zamknięcie ulicy Szwoleżerów w Ząbkach – objazdy
Komentarze