Zatrzymany po publikacji wizerunku w mediach

Zatrzymany po publikacji wizerunku w mediach, fot: policja.pl

Za kradzież perfum o wartości prawie 1300 złotych odpowie 31-letni mieszkaniec Marek zatrzymany przez kryminalnych z Targówka, w wyniku realizacji sprawy.

Na zatrzymanie Damiana D. miała wpływ publikacja jego wizerunku w mediach. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut. Kryminalni ustalili także tożsamość jego wspólnika.

13 września br., z drogerii przy ul. Rembielińskiej na Targówku skradziono markowe perfumy o wartości prawie 1300 złotych. Sprawą tą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu Policji na Targówku.

W toku wykonanych czynności policjanci ustalili rysopisy dwóch mężczyzn, w wieku około 25-35 lat, którzy mogli mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Wizerunki tych mężczyzn opublikowano w mediach. Dzięki uzyskanym informacjom kryminalni ustalili adres jednego z mężczyzn. Wkrótce zatrzymali 31-letniego mieszkańca Marek. Mężczyzna został przesłuchany. Dochodzeniowiec przedstawił mu zarzut za tę kradzież. Kryminalni ustalili także tożsamość jego wspólnika.

źródło: policja.pl