„Zdrowy powiat” – bezpłatne badania w wołomińskim szpitalu

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

„Zdrowy powiat” – to hasło pod którym będą realizowane przez Szpital w Wołominie, programy profilaktyczne, finansowane przez Starostwo Powiatu Wołomińskiego.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu wołomińskiego, którzy ukończyli 40 rok życia na bezpłatne badania w kierunku osteoporozy.

Osteoporoza nazywana jest czasem „cichym złodziejem kości”. Polega na stopniowym zanikaniu tkanki kostnej, aż struktura kości staje się podobna do gąbki. Taka kość jest słaba i jeśli dojdzie do niewielkiego nawet urazu, ulega złamaniu. Bardzo wiele osób dopiero wtedy dowiaduje się, że choruje na osteoporozę. Warto wiedzieć, że zanik tkanki kostnej nie boli i postępuje bezobjawowo, stopniowo osłabiając kości. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś.

Najbliższe badania zostaną przeprowadzone w czwartek 12 marca w godzinach 9.00-16.00 na terenie Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, ul. Gdyńska 1/3. Dodatkowo dla zainteresowanych bezpłatne badania poziomu Vit D3. Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy telefoniczne 22 763 32 92.

„Zdrowy powiat” – bezpłatne badania w wołomińskim szpitalu