Action otworzył sklep w Wołominie

Action otworzył sklep w Wołominie

25 sierpnia najszybciej rozwijająca się w Europie sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, stale zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w Wołominie. Market jest zlokalizowany przy ulicy 1 maja 34. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: kamera internetowa, waga do analizy ciała, ręczniki, formy do pieczenia i patelnie.

– Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Wołomina zakupy w Action. Na lokalizację sklepu wybraliśmy obiekt w ścisłym centrum miasta. Położony jest w sąsiedztwie ważnej drogi miejskiej oraz przystanków autobusowych. Dzięki temu sklep Action jest dobrze skomunikowany i dostępny zarówno dla mieszkańców Wołomina, jak i przyjezdnych z okolicy – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Łatwy dostęp do klientów
Sklep Action w Wołominie zajmuje powierzchnię ponad 875 m2 i został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Sklep działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Na klientów czeka duży, wygodny i ogólnodostępny parking, a także stojaki na rowery.

Otwarcia sklepów Action organizowane są przez lokalny polski zespół zarządzający w ścisłej współpracy z centralą w Holandii. Każdy sklep obsługiwany jest przez zespół 20 pracowników – od pracowników sklepu po kierownika i asystenta sklepu. Action zatrudnia osoby z różnych środowisk i oferuje elastyczne warunki pracy. Dzięki konfiguracji sklepów, planom rozwoju i kulturze firmy Action nie tylko tworzy nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności – oferuje także możliwości rozwoju pracownikom.

Action otworzył sklep w Wołominie

Niskie ceny, duży uśmiech
Element niespodzianki i niskie ceny wyróżniają Action spośród wielu innych dyskontów niespożywczych na rynku: dwie trzecie asortymentu stale się zmienia, co tydzień wprowadzamy ponad 150 nowych pozycji. Oferta, zawierająca artykuły ponad 350 znanych marek zewnętrznych i ponad 70 marek własnych, składa się z 14 kategorii: dekoracja, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i outdoor, pranie i sprzątanie, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

W Action klienci mogą znaleźć niemal wszystkie produkty codziennego użytku w dobrej jakości, a jednocześnie za niewielki budżet: od środków czystości, materiałów do majsterkowania, zabawek, artykułów biurowych czy drobnych dekoracji do domu. Niskie ceny nie muszą stać w sprzeczności z dobrą jakością czy odpowiedzialnym podejściem do zaopatrzenia. Action stale pracuje nad poprawą jakości swoich produktów dzięki zespołowi zarządzania jakością.

Action ma obecnie ponad 2000 sklepów w Europie i przyjmuje co tydzień ponad 12 milionów konsumentów. Ponadto, każdego tygodnia kolejne 8 milionów konsumentów odwiedza stronę internetową Action.com. Obietnica Action: Niskie ceny. Duży uśmiech.

O Action
Action to najszybciej rozwijający się w Europie dyskont niespożywczy, zapewniający stale zmieniającą się, różnorodną ofertę około 6000 produktów w ponad 2000 sklepów, ponad 11 milionom klientów każdego tygodnia. Ponadto w każdym tygodniu kolejne 8 milionów konsumentów odwiedza stronę internetową Action.com. Action zatrudnia ponad 65 000 osób ponad 130 różnych narodowości, w 10 krajach. Oferując ciągle zaskakujący asortyment w dobrych cenach, stale udoskonalamy nasze produkty w zakresie jakości i zrównoważonego rozwoju. Obietnica Action: Niskie ceny. Duży uśmiech.

Action posiada obecnie 210 sklepów w Polsce i zatrudnia blisko 3000 osób.
Strona internetowa: www.action.com