Awans do A klasy w zasięgu rezerw Marcovii II

1655
Jarosław Langowski, bramkarz Marcovii II, fot: Marcovia Marki

Druga drużyna Marcovii odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem podopieczni Michała Ogórka pokonali na wyjeździe Farmację Tarchomin 7:1.

Wciąż imponującą formę strzelecką prezentuje Kacper Lachowicz, który aż trzykrotnie trafiał celnie do siatki. Sposób na bramkarza Farmacji znaleźli także Adrian Marczak, Alek Kraśnicki, Damian Mogielnicki i Dariusz Kwiatkowski. Kolejny komplet punktów na koncie zespołu z Marek umocnił go na drugiej pozycji w tabeli. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko 3 kolejki. Awans do „A” klasy uzyskają dwie najlepsze drużyny. Na chwilę obecną oprócz rezerw Marcovii promocję uzyskałaby Wisła Jabłonna. Wszystko wskazuje, że to właśnie te dwa zespoły zagrają w przyszłym sezonie w wyższej klasie rozgrywkowej. Ich bezpośredni pojedynek, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 3 czerwca, zapowiada się arcyciekawie.

Mecz z prowadzoną przez Ryszarda Stromeckiego Wisłą Jabłonna rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie w Markach przy ul. Wspólnej 12.

Skład Marcovii II:

Jarosław Langowski – Andrzej Rogalski (60′ Jan Ziobro), Radosław Styczyński, Sławomir Kozłowski (C), Łukasz Grochowski – Michał Rydz, Adam Stromecki, Kacper Lachowicz, Damian Mogielnicki (59′ Szymon Mogielnicki) – Alek Kraśnicki, Adrian Marczak (65′ Dariusz Kwiatkowski)

Trener: Michał Ogórek

Źródło: Marcin Boczoń, Marcovia Marki

Komentarze