Awans nadkom. Marka Koseli i pożegnanie z komisariatem policji w Markach

Awans nadkom. Marka Koseli i pożegnanie z komisariatem policji w Markach, fot. policja.pl

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie odbyło się uroczyste pożegnanie nadkom. Marka Koseli, który przez ostatnie trzy lata był Komendantem Komisariatu Policji w Markach. Awansował i będzie pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Wczoraj odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Markach nadkom. Marka Koseli, który przez trzy lata pełnił tę funkcję. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, służbę będzie kontynuował jako zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Przygodę w szeregach tej formacji rozpoczął w roku 2005 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Większość dotychczasowej swojej kariery, związany z pionem kryminalnym. Od 2017 r. pełnił służbę w Biurze Kryminalnym Komendy Głównej Policji, gdzie w roku 2019 został mianowany z- cą naczelnika wydziału kryminalnego Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. Od grudnia 2021 r. do czerwca br. Komendant Komisariatu Policji w Markach.

Podczas uroczystości pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie insp. Mariusz Kaszowicz w imieniu kadry kierowniczej i funkcjonariuszy, podziękował za wspólną służbę oraz za osobiste zaangażowanie w realizację codziennych zadań, profesjonalizm i doświadczenie, jakim wykazał się podczas piastowania stanowiska komendanta.

Oprócz słów uznania nadkom. Marka Kosela otrzymał również upominek oraz życzenia zdrowia i realizacji wszystkich nowych celów i planów.

Oprac. MK