Bazar przy Paderewskiego w Markach czynny także w sobotę

Bazar przy Paderewskiego w Markach czynny także w sobotę, fot: marki.pl

Niedawno prywatny bazar przy ul. Jutrzenki w Markach przestał działać. Przedstawiciele środowiska kupieckiego z tego terenu zwrócili się z prośbą o udostępnienie miejskiego targowiska przy ul. Paderewskiego.

Władze miasta oczywiście przychyliły się do tego wniosku. Inauguracja sobotniego handlu została zaplanowana na 9 marca..

– Bazar przy ul. Paderewskiego spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Są tam hydranty, toalety, jest możliwość podłączenia się do sieci energetycznej. By promować lokalny handel, nie pobieramy żadnych opłat. Z radością witamy kupców z Jutrzenki na miejskim targowisku – mówi Dariusz Pietrucha, zastępca burmistrza Marek.

Zapraszamy oczywiście mieszkańców ze wszystkich części Marek. Odwiedźcie w sobotę bazar przy Paderewskiego i zróbcie dobre zakupy u lokalnych kupców.

– Dołożymy wszelkich starań, by upowszechnić informację o przenosinach kupców na targowisko przy Paderewskiego. Pojawi się ona na elektronicznej tablicy urzędu miasta. Wyślemy sms z informacją do mieszkańców korzystających z naszego systemu. Wykorzystamy internet i media społecznościowe. Prosimy także Państwa o jej jak najszersze udostępnianie – dodaje Dariusz Pietrucha.

Dzięki tym zmianom bazar przy Paderewskiego będzie działać trzy dni w tygodniu: we wtorek, piątek i sobotę.