BevGroup przenosi się do Marek

Hillwood Marki, fot: Hillwood Marki

Firma doradcza Savills reprezentowała firmę BevGroup zajmującą się sprzedażą hurtową napojów alkoholowych, w transakcji najmu 3100 mkw. powierzchni w parku magazynowym Hillwood Marki przy ulicy Okólnej.

BevGroup Sp. z o.o. to importer oraz wyłączny dystrybutor w Polsce globalnych marek piwa takich jak m.in.: Miller, Warsteiner, Krombacher, Bitburger, a także polskich browarów rzemieślniczych. Firma działa na terenie całego kraju, współpracuje przede wszystkim z  największymi sieciami handlowymi w Polsce, np.: Lidl, Auchan, Carrefour, Intermarche, Makro, Netto i inne.

„Klient po podjęciu strategicznych decyzji i wejściu na ścieżkę intensywnego rozwoju potrzebował nowego, większego magazynu. Z uwagi na chęć utrzymania aktualnej kadry, w procesie wyboru magazynu kluczowa była bliskość nowego obiektu w stosunku do dotychczasowej lokalizacji w Legionowie” – mówi Karolina Klepka, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

Na wynajętą powierzchnię składać się będzie ponad 3100 mkw. powierzchni magazynowej oraz powierzchni biurowo-socjalnej. Oznacza to ponad dwukrotny wzrost w stosunku do dotychczas wynajmowanej powierzchni. Najemca rozpocznie działalność w nowym obiekcie w pierwszym kwartale 2018 r.

Hillwood Marki to park magazynowy położony w Markach przy ulicy Okólnej. Docelowo park będzie się składać z trzech budynków o łącznej powierzchni 88 200 mkw. Największa z planowanych hal o powierzchni 38 500 mkw. oraz druga o wielkości 29 000 mkw., obecnie są już w budowie. Właścicielem i deweloperem parku jest firma Hillwood.