’Chanson Francaise’ – recital piosenki francuskiej z okazji dnia babci i dziadka

'Chanson Francaise' - recital piosenki francuskiej z okazji dnia babci i dziadka

Kolejowa 11 w Zielonce zaprasza w najbliższą sobotę wszystkich seniorów z okazji ich święta na niezwykłe muzyczne spotkanie.

’Chanson Francaise’, to muzyczna opowieść i hołd dla najsłynniejszych twórców piosenki francuskiej. W czasie występu usłyszymy największe przeboje Edith Piaf (Milord, La Vie En Rose, L’Accordeoniste czy kultowe Padam Padam). Nie zabraknie także innych francuskich przebojów np. Emmanuelle, Je Veux, Chanson D’amour, Formidable, oraz wiele innych hitów rodem z Paryża.

Justine Berg, to doświadczona wokalistka, pianistka, dyrygentka, certyfikowany trener wokalny ECEW i Voice and More. Związana z polską i zagraniczną sceną muzyczną, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, gdzie pobierała lekcje śpiewu jazzowego u Joanny Zagdańskiej. Już jako nastolatka zdobyła Grand Prix na festiwalu Piosenki Francuskiej, wygrywając tournée po Paryżu. Kilka lat później koncertowała na francuskim statku Le Ponant, śpiewając przeboje w języku miłości i poznając prawdziwą kulturę Francji na lądzie.