Unihokejowa sobota w Zielonce

Unihokejowa sobota w Zielonce

W najbliższą sobotę (21 stycznia) w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce czeka nas unihokejowe święto. Będziemy mogli podziwiać zawodników UKS Bankówka aż w trzech meczach.

O godzinie 20:00 zielonkowska drużyna zmierzy się z wicemistrzem Polski KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ. Spotkania pomiędzy oboma zespołami urosły do miana starcia „tytanów” polskiego unihokeja i elektryzują sympatyków tego sportu w całej Polsce. Na boisku zobaczymy wielu reprezentantów kadry narodowej, co z pewnością zapewni wysoki poziom gry. Atmosferę podgrzewa fakt, że zespół z Nowego Targu w tym sezonie przejął zawodników innej czołowej drużyny z Podhala – KS Górali Nowy Targ. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Krzysztofa Rybackiego z Zielonki utrzymają wysoką formę i również tym razem zejdą z boiska jako zwycięzcy.

Ten mecz to jedynie ukoronowanie sportowych zmagań. Tego dnia warto pojawić się na trybunach znacznie wcześniej, ponieważ o godzinie 14:00 swój mecz rozgrywa w ramach rozgrywek I Ligi druga drużyna UKS Bankówka Zielonka. Składa się w dużej mierze z młodych zawodników, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w seniorskich rozgrywkach.

Zaś pomiędzy meczami męskich drużyn swoją potyczkę będzie miał żeński zespół. W ramach Ekstraligi kobiet, reprezentantki z Zielonki skrzyżują kije z zawodniczkami Olimpii Osowa Gdańsk. Mecz dziewcząt rozpocznie się o godz. 17:00.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania zielonkowskim drużynom!

Wstęp wolny

Unihokejowa sobota w Zielonce