Charytatywny Turniej Auto-Wimar “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba”

Charytatywny Turniej Auto-Wimar “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba” , fot: AMP Gool

W niedzielę 26 stycznia, zakończył się pierwszy z trzech turniejów finałowych, z cyklu „Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba” #GramyOdSerca, organizowany przez Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza GOOL.

Zawody rozgrywane w dwóch kategoriach, FOR FUN i FOR PLAY. Gościnnie w turnieju wystąpił zespół Legii Warszawa w ramach współpracy i wsparcia dla Jakuba Pawłowskiego, który reprezentuje barwy Legia AMP Futbol. Ideą tegorocznej edycji jest zbiórka na protezę dla 14 letniego Kuby, który na co dzień trenuje w piłkę nożną a który, miał amputowaną nogę po komplikacji na operacji serca w wieku 4 lat.

Od godziny 9.00 na hali w tłuszczu rywalizowali zawodnicy z rocznika 2011 i 2012 w kategorii FOR FUN. Zwycięsko z tych potyczek wyszła drużyna Wołomin I, która zajęła pierwsze miejsce, zaraz za nią uplasowali się chłopcy z Wołomina II, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom ze Starego Bosewa. Brawa dla tych wspaniałych drużyn i zawodników.

W tej grupie wyróżniono następujących zawodników:
– Najlepszy bramkarz – Mateusz Czmiel
– Najlepszy strzelec – Igor Dzwigała
– Najlepszy zawodnik – Helena Smoderek

Ok godziny 14 mecze rozpoczęła druga kategoria, FOR PLAY, niesamowicie zmotywowani zawodnicy, rywalizowali o miano najlepszej drużyny, walcząc dzielnie ze swoimi oponentami.

Charytatywny Turniej Auto-Wimar “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba” , fot: AMP Gool

Nie brakowało zaciętości i wspaniałych zagrań, zwieńczonych bramkami. W kategorii FOR PLAY zwycięstwo przypadło drużynie z Tłuszcza i zgodnie z tym puchar za 1 miejsce powędrował do miejscowego zespołu. Drugą lokatę zajęli ich koledzy ze Stanisławowa Pierwszego, a na trzeciej pozycji uplasował się zespół z Łosic.

W kategorii FOR PLAY nagrody indywidualne dostali:
– Najlepszy bramkarz – Adrian Kur
– Najlepszy strzelec – Marcin Krasuski
– Najlepszy zawodnik – Oliwier Wiśniewski

Konkurs na Kibicowską Pakę – wygrali kibice z Wołomina.

Zapraszamy na kolejny turniej dla najmłodszych gdzie nie zabraknie atrakcji pozaboiskowych: licytacji koszulki Roberta Lewandowskiego, loterii, a także strefy rekreacyjnej: dmuchane boiska, boisko 1×1, warsztaty freestyle football z Mistrzem Świata. Start 2 lutego – niedziela godz. 9:00, Wołomin ul. Sasina 33 – hala sportowa.

Wielki turniej charytatywny – Razem dla Jakuba