Aleksander Kraśnicki, napastnik Marcovia Marki II, fot: Marcovia Marki

Prowadzona przez Michała Ogórka druga drużyna Marcovii pokonała na wyjeździe warszawskie Coco Jambo. Obfitujący w wiele sytuacji bramkowych pojedynek zakończył się zwycięstwem 8:4.

Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Piotr Matyjasek i Adrian Marczak. Do siatki Coco Jambo trafiali także Rafał Melon, Dariusz Kwiatkowski, Michał Ogórek i Jan Ziobro. Rezerwy Marcovii mają już zapewniony awans do „A” klasy, ale chcą za wszelką cenę zająć pierwsze miejsce w tabeli. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów drużyna z Marek doścignęła w końcu prowadzącą Wisłę Jabłonna. Obydwa zespoły mają w tej chwili taką samą ilość punktów. O prowadzeniu Wisły zadecydował lepszy bilans bezpośrednich pojedynków. Kto zakończy zmagania na samym szczycie? Odpowiedź na to pytanie poznamy po rozegraniu niedzielnej kolejki, w której Wisła zmierzy się z KS Bednarska a drugi zespół Marcovii z rezerwami Dębu Wieliszew.

Marcovia II: Langowski – Goławski, Grochowski, Ciszewski (68 Matyjasek), Rydz – Ziobro, Ogórek, Pietrucha, Marczak – A. Kraśnicki (68 Kwiatkowski), Melon

Źródło: Marcin Boczoń, Marcovia Marki

Komentarze