Debata społeczna Policji z mieszkańcami w Markach

Policja, fot: fotolia.com

Dziś o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz policjanci z komisariatu w Markach serdecznie zapraszają mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, policjanci z komisariatu w Markach oraz przedstawiciele władz samorządowych z Marek serdecznie zapraszają mieszkańców Marek do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2017r o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach przy ulicy Szkolnej 9.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Marek oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie