Debata społeczna Policji z mieszkańcami Ząbek

Policja, fot: fotolia.com

15 listopada br. w środę o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta w Ząbkach odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz policjanci z komisariatu w Ząbkach serdecznie zapraszają mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, policjanci z komisariatu w Ząbkach oraz przedstawiciele władz samorządowych z Ząbek serdecznie zapraszaja mieszkańców Ząbek do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkanie odbędzie się:

15 listopada 2017r o godzinie 18:00 w Urzędzie Miasta Ząbki przy ul. Wojska Polskiego 10.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Debata społeczna Policji z mieszkańcami Ząbek

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie