Dokonał rozboju na pracownicy salonu gier w Markach

Dokonał rozboju na pracownicy salonu gier w Markach, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie zdarzenia jakie miało miejsce w piątek 17 kwietnia w Markach przy ul. Rydza Śmigłego.

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie rozboju jaki miał miejsce 17 kwietnia 2020r w Markach przy ul. Rydza Śmigłego, gdzie sprawca posługując się przedmiotem przypominającym broń palną w postaci pistoletu, dokonał rozboju na pracowni salonu gier HOT SPOT. Wizerunek osoby – mężczyzna około 40-50 lat, wzrostu ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, charakterystyczne włosy i zarost w kolorze jasno rudym, mogący mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na stacji paliw.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 47 72 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Dokonał rozboju na pracownicy salonu gier w Markach, fot: policja.pl