Dwie znane wokalistki wystąpią na Scenie MCER w Markach

Dwie znane wokalistki wystąpią na Scenie MCER w Markach

W walentynki Natalia Kukulska, w Dzień Kobiet – Renata Przemyk. Jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na te dwa wyjątkowe święta, warto je spędzić w MCER.

Już 14 lutego o godzinie 19.00 rozpocznie się wyjątkowy, walentynkowy koncert jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalii Kukulskiej. W tym roku wokalistka obchodzi 25 lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”. W swojej karierze nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty.

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć popularne utwory takie jak „Decymy”, „Pół na pół”, „Im więcej Ciebie tym mniej” czy „Piosenka światłoczuła” w zupełnie nowych aranżacjach.

Bilety do nabycia w kasach MCER oraz na >>Bilety24<<.

Walentynki w MCER Natalia Kukulska

Niecały miesiąc później na Scenie MCER odbędzie się kolejny koncert znanej wokalistki – Renaty Przemyk. Tym razem 8 marca o godzinie 19.00 będzie można usłyszeć wyjątkowe aranżacje muzyczne w wykonaniu „Przemyk Akustik Kwartet”.

To wyjątkowy, intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Renaty Przemyk, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. To jeden z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej artystki, która ma na swoim koncie wiele płyt i nagród.

Bilety na koncert z okazji Dnia Kobiet dostępne w kasach MCER oraz na >>Bilety24<<.

Dzień Kobiet na Scenie MCER