Dzielnicowy zatrzymał mężczyznę który bił swoją matkę i żonę

Aresztowanie, Policja, fot: fotolia.com

Dzielnicowy z komisariatu w Zielonce zatrzymał 32-letniego Mikołaja W.. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i żoną.

Policjanci z komisariatu w Zielonce kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Zgłaszająca interwencję policyjną kobieta, poinformowała dodatkowo funkcjonariuszy, że w jej domu często dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. Jej 32-letni syn, który nadużywał alkoholu nie szczędził nie tylko jej ale również i swojej żonie słów obelżywych lecz groził też uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia.

Wielokrotnie słowa sprawcy przemocy przeradzały się w czyny. Na początku września 32-latek pobił swoją żonę, powodując u niej liczne obrażenia całego ciała, czym spowodował u niej naruszenie czynności narządu ciała na okres poniżej 7 dni. Kilka dni temu używając przemocy poprzez kopanie po całym ciele swojej matki, spowodował u niej nie tylko widoczne wielomiejscowe obrażenia ciała lecz również złamanie kości.

Dzielnicowy miejscowej jednostki zatrzymał mężczyznę i umieścił go w policyjnej celi. Policjanci złożyli też w prokuraturze rejonowej w Wołominie materiały z przeprowadzonego postępowania wobec 32-letniego Mikołaja W. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru, oraz nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wołomin