Efekty akcji „Posprzątaj Las z Zabieganym Wołominem”

Efekty akcji „Posprzątaj Las z Zabieganym Wołominem”, fot: wolomin.org

W kontenerze zabrakło sporo miejsca, a to tylko jedno sobotnie przedpołudnie. Wśród wielu leśnych potworów znaleziono min., domek ogrodowy, kołdrę, materac, zderzak samochodowy, rolety okienne i wiele, wiele innych atrakcji, które bez problemu można oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki w Wołominie przy ul. Łukasiewicza 4 – wystarczy tylko chcieć.

– O niezliczonej ilości puszek, butelek i papierów nawet nie wspominamy – to wszystko można przetworzyć jeśli tylko ktoś zada sobie minimum trudu, by wrzucić odpad do właściwego pojemnika. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w dzisiejszej akcji. Do pozostałych apelujemy – zapoznajcie się z zasadami wywozu i zagospodarowania odpadów – czytamy na profilu „Zabieganego Wołomina”.

Za brak umowy na wywóz i zagospodarowanie odpadów, jak również za zaśmiecanie lasu grożą surowe kary więc lepiej sprawdź czy płacisz za śmieci zanim zjawi się kontrola.

Organizatorami wydarzenia byli „Zabiegany Wołomin” oraz gmina Wołomin. Dziękujemy MZO Wołomin za worki i podstawienie kontenera na sobotnią akcję sprzątania lasu.

Efekty akcji „Posprzątaj Las z Zabieganym Wołominem”, fot: wolomin.org