I etap otwierania miejskich obiektów sportowych w Zielonce

I etap otwierania miejskich obiektów sportowych w Zielonce, fo: zielonka.pl

W związku z rozpoczęciem drugiego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, w Zielonce podjęte zostały decyzje dotyczące funkcjonowania miejskich obiektów sportowych z infrastrukturą zewnętrzną.

Szkolne obiekty sportowe pozostają zamknięte do 24 maja 2020 r. Natomiast, od 7 maja 2020 r. otwarty będzie miejski stadion przy ulicy Dziennikarskiej, z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Sportu. Z boiska do piłki nożnej będą mogły korzystać do 24 maja 2020 r. jedynie zorganizowane grupy osób pełnoletnich. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja obiektu.

W sprawie rezerwacji i wynajmu należy kontaktować się z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Zielonce, tel. 22 771 90 70, e-mail: ok@zielonka.pl

Ponadto, otwarte zostają korty tenisowe na terenie parku Dębinki. Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie kortów, zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r., obiekty sportowe mieszczące się w budynkach lub halach pozostają zamknięte.