ICoToZaCypher vol3 – Nowy 3tap!

ICoToZaCypher to inicjatywa mająca na celu promocję Hip-Hopu w powiecie Wołomińskim i gminie Kobyłka. Już trzeci raz łączymy siły z lokalnymi artystami by dać wam esencję tego co najlepsze w tej kulturze.

– Dzięki wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce i władz Kobyłki pod przewodnictwem Pani Burmistrz Edyty Zbieć mamy szansę rozwijać tę inicjatywę i działać z coraz większym rozmachem, co zobaczycie na własne oczy już 3 czerwca, podczas dni naszego miasta – zapowiadają organizatorzy imprezy.

Tym razem line’up wzmocni artysta związany z wytwórnią Warner Music Poland – PlanBe. Raper promuje aktualnie zbliżający się wielkimi krokami album „Flamingo”, który stworzył razem z Sir Michem.

Gdzie?
Kobyłka Plac 15 sierpnia
Kiedy?
3 czerwca od 18.00
WSTĘP FREE!!!

Zagrają dla was:
– 18.00 – ICoToZaCypher showcase: Iktotujestjohny, Liptonowy, Qraz, Krzyniu, Sopelo&Stoku, Spółka Jawna, DaNy, Kogut, Wojtek Rakoczy, Dread WF, ESO, Bedzi
– 20.30 – PlanBe

Za deckami: Piti Plankton
Prowadzenie imprezy: Iktotujestjohny x Liptonowy x Krzyniu

Podczas wydarzenia odbędzie się druga edycja bitwy na zwrotki, w której Dread WF będzie bronił tytuł mistrza. Ponadto nie zabraknie Graffiti Jamu, za który odpowiadać będzie ekipa WZR w składzie: Lower, Unit i Vinyl. Na scenie zobaczycie także inny element HipHopu, jakim jest taniec. Studio Tańca My Dance z Zielonki umili czas swoimi choreografiami.

Partnerzy imprezy:
*Da Grasso Kobyłka
*Bezimienni Blogerzy
*Szkoła Tańca MyDance z Zielonki
*Optyk Golden Eye
*BarberOsky
*Królestwo Konopi Ząbki

ICoToZaCypher vol3 – Nowy 3tap!