IV Radzymińska Noc Odkrywców

IV Radzymińska Noc Odkrywców

W piątkowy wieczór 17 maja zapraszamy Państwa na IV Radzymińską Noc Odkrywców, podczas której p. Jan Wnuk opowie o ciekawostkach z historii Radzymina i o ludziach, zasłużonych dla miasta, a także zwiedzimy nowoczesny terminal logistyczny DHL Express w Emilianowie.

Partnerami wydarzenia są: firma DHL Parcel Polska i Towarzystwo Przyjaciół Radzymina, organizatorzy: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, Urząd Miasta i Gminy Radzymin.

Prelekcje p. Jana Wnuka, prezesa Towarzystwa Przyjaciół Radzymina:
Godz. 18:00 – gawęda o Radzyminie
Godz. 19:00 – opowieść o zasłużonych dla Radzymina
Miejsce: Miejska Sala Koncertowa, ul. Konstytucji 3 Maja 15

Zwiedzanie terminala DHL Express w Emilianowie:
Osoby zainteresowane zwiedzaniem prosimy o zapisywanie się telefonicznie lub e-mailowo: tel. 22 667 68 49, e-mail: promocja@radzymin.pl.

Zwiedzanie odbędzie się w dwóch terminach:
Grupa I – zbiórka o godz. 17:10, początek zwiedzania 17:30
Grupa II – zbiórka o godz. 17:50, początek zwiedzania 18:30

Zbieramy się przy budynku Biblioteki Publicznej / Sali Koncertowej, ul. Konstytucji 3 Maja 15 w Radzyminie. Wyjazd na zwiedzanie nastąpi busem, zapewnionymi przez gminę Radzymin. Nie ma możliwości dojazdu na zwiedzanie własnym samochodem – ze względu na duży ruch samochodów dostawczych przy terminalu DHL. Na miejscu każda grupa zostanie podzielona na podgrupy po ok. 15 osób. Przewidywany czas zwiedzania to ok. 30 min. Po jego zakończeniu wracamy busem pod budynek biblioteki.

Informacje niezbędne podczas zapisów i udziału w zwiedzaniu:

Podczas zapisów organizatorzy poproszą o podanie imion i nazwisk wszystkich osób biorących udział w zwiedzaniu, w tym dzieci, a także telefonu kontaktowego. Podanie danych jest konieczne, aby wziąć udział w wydarzeniu. Uczestnicząc w zwiedzaniu, zobowiązują się Państwo do przestrzegania zasad bezpieczeństwa na terenie terminala DHL Parcel Service i biorą Państwo odpowiedzialność za dzieci, pozostające pod Państwa opieką podczas zwiedzania oraz za ewentualne szkody materialne. W trakcie zwiedzania wnętrza terminala fotografowanie będzie możliwe tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez przewodników i obsługę. Prosimy nie robić zdjęć bez odpowiedniej informacji od przewodnika. Prosimy też o stosowanie się do poleceń przewodników. Po zakończeniu zwiedzania zapraszamy do Miejskiej Sali Koncertowej na Koncert radzymińskiego zespołu „Jesień Średniowiecza”, początek o godz. 19:30.

IV Radzymińska Noc Odkrywców