Już w sobotę gala ”WWL Fight” w Markach!

Gala ''WWL Fight'' w Markach

WWL Fight to wielkie sportowe widowisko, które w najbliższy weekend zawita do Marek. Już w sobotę w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Bożeny Markiewicz odbędą się Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule K1 Rules pro-am. Podczas wieczornej gali zobaczymy 5 zaciętych finałowych walk o tytuł Mistrza Polski oraz dwie emocjonujące walki rankingowe. 

Gala ”WWL Fight” organizowana przez portal WWL24 i współorganizowana przez Miasto Marki to pierwsze w historii Mistrzostwa Polski w formule pro-am. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Kickboxingu stawką w imprezie są najcenniejsze polskie trofea co gwarantuje rywalizację na najwyższym, mistrzowskim poziomie.

Kibice zebrani na gali i przed telewizorami będą mieli okazję zobaczyć specjalnie na tą okazję wyselekcjonowanych przez PZKB zawodników, najlepszych w swoich kategoriach wagowych. Dwudziestu kickboxerów w dziesięciu pojedynkach zawalczy o występ w wielkiej gali finałowej, podczas której stoczone zostaną walki o tytuł Mistrza Polski. To nie koniec atrakcji tego wieczoru, zwieńczeniem imprezy będą dwie walki rankingowe, jedna w formule K1 i jedna w formule full-contact.

Gala na żywo transmitowana będzie w telewizji internetowej Fightime, która podczas finałów gromadzi przed monitorami średnio 250 000 widzów.

Program gali ”WWL Fight” w Markach :

15:00 – 17:00 Półfinały (wstęp wolny)
17:00 – 21:00 Gala Finałowa (wejście na podstawie zaproszeń):

  • 5 walk o tytuł Mistrza Polski K1 Pro-am, w tym 1 walka kobiet
  • 1 walka rankingowa K1
  • 1 walka w formule Full Contact

Zaproszenia dostępne są w kancelarii Urzędu Miasta Marki (pok. 13 na parterze), jednak liczba miejsc ograniczona. Współorganizatorem imprezy jest Miasto Marki i Powiat Wołomiński.