Koncerty noworoczne Filharmonii Dla Dzieci w Zielonce

Filharmonia Dla Dzieci, fot: Filharmonia Dla Dzieci

18 i 20 stycznia odbędą się w Zielonce koncerty noworoczne dla dzieci. W pięknej sali klubowej Hotelu u Pietrzaków zabrzmią walce, polki, marsze i… muzyczne żarciki – jak przystało na początek roku w wiedeńskim stylu.

Atmosfera koncertów noworocznych jest uwielbiana na świecie. Na wydarzenia noworoczne zawsze brakuje biletów, a zdobyć je na koncert do Wiednia – jest niemal niemożliwe. Ale okazuje się, że do Wiednia wcale jechać nie trzeba, bo podczas Koncertów Noworocznych Filharmonii dla Dzieci usłyszą Państwo ten sam program artystyczny.

Na otwarcie: Walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, potem „Marsz Radeckiego”, „Walc Cesarski”, Polki Johana Straussa i dużo wesołej zabawy. Podczas koncertu rodzinnego odbędzie się losowanie i do rąk słuchaczy trafi 10 dwupłytowych albumów z przepięknymi nagraniami walców. Również podczas każdego koncertu szkolnego i przedszkolnego po 5 albumów rozlosowane zostanie wśród nauczycieli.

Filharmonia Dla Dzieci

Podczas Koncertu Noworocznego rodzice będą mogli napić się herbaty i kawy, a dzieci obejrzą dodatkowo wielkie akwarium. Elegancja, przepiękna muzyka i żarty – to najważniejsze cechy noworocznych koncertów i tak będzie też tym razem. Czeka piękna sala, szatnia, parkingi i winda dla potrzebujących. Cudowny muzyczny rok 2019 – czas zacząć.

W minionym roku 2018 działalność Filharmonii dla Dzieci stworzyła nowy świat muzyczny dla dzieci i rodziców. Na 33 koncerty przybyło ponad 6 tys słuchaczy. Odbywały się koncerty dla dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz niedzielne koncerty rodzinne, dla wszystkich. Warto dodać, że Filharmonia dla Dzieci która powstała za sprawą Anny Szarek w Kobyłce jesienią 2017 roku – już w lutym 2019 zainauguruje swoje koncerty w Pałacu w Wilanowie.

Filharmonia Dla Dzieci, fot: Filharmonia Dla Dzieci

KONCERTY:
18 stycznia, piątek, g.9.30, 11.30, 13.00
20 stycznia, g.13.00 koncert rodzinny.
Sala Hotelu „U Pietrzaków” Zielonka ul. Lipowa 20.

Filharmonia dla Dzieci zaprasza do swojej grupy na Facebooku, gdzie natychmiast pojawiają się nowe pomysły. Wszystkie informacje w jednym miejscu można znaleźć na stronie Filharmonia Dla Dzieci

Bilety (15zł) i informacje:
bilety@FilharmoniaDladzieci.pl, tel 737-169-961

Partnerem projektu jest Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce, a patronat medialny sprawują WWL24, RMF Classic, Moja Gazeta Regionalna.