Konkurs „Radzyminiacy, do boju!” upamiętniający Bitwę Warszawską 1920 roku

Konkurs "Radzyminiacy, do boju!" upamiętniający Bitwę Warszawską 1920 roku

Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu zachęca mieszkańców do udziału w rodzinnym konkursie pod hasłem „Radzyminiacy, do boju!”.

Nagraj film, który upamiętnia 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku i prześlij do 31 maja na adres: biuro@rokisradzymin.pl. To doskonała propozycja dla osób, którzy szukają kreatywnego zajęcia podczas kwarantanny.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Każdy mieszkaniec Gminy Radzymin, a najlepiej, żeby to była cała jego rodzina. Każdy jest uprawniony – niezależnie od tego ile ma lat i talentów. Najważniejszą kwestią jest to, żebyście Ty i Twoja rodzina praktykowali bezpieczne formy, i żeby Wasze uczestnictwo nie zagrażało zdrowiu.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy stworzyć dowolną formę artystyczną, która w swoim założeniu ma upamiętnić 100. rocznicę Cudu nad Wisłą 1920. Dozwolone są wszelkie możliwe formy artystyczne. Liczymy na Waszą kreatywność. Chcecie zaśpiewać, wyrecytować wiersz, namalować obraz? Nie ma problemu – zróbcie to! Filmy należy przesłać na adres: biuro@rokisradzymin.pl – do 31 maja 2020 r.

Film powinien zawierać prezentację wybranej formy artystycznej/waszego dzieła oraz krótkie uzasadnienie w jaki sposób upamiętnia 100. Rocznicę Cudu nad Wisłą 1920. Pamiętaj, że najwyższym celem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa uczestników. Zachęcamy do nagrywania filmu wyłącznie we własnym domu lub na jego terenie. Materiał nagrany w przestrzeni publicznej lub wspólnej jest niedozwolony.

Konkurs „Radzyminiacy, do boju!” upamiętniający Bitwę Warszawską 1920 roku