Kontrolny mecz Dolcanu Ząbki z Pogonią Grodzisk

Kontrolny mecz Dolcanu Ząbki z Pogonią Grodzisk, fot: Dolcan Ząbki

W sobotę 24 lutego w pięknej zimowej scenerii zawodnicy pierwszego zespołu Dolcan Ząbki rozegrali kolejny kontrolny mecz. Tym razem rywalem był niedoszły III ligowiec (przegrana w barażach z VICTORIĄ Sulejówek) POGOŃ Grodzisk.

Zawodnicy Dolcanu od początku narzucili swój styl gry, który pozwolił osiągnąć przewagę czego efektem były bramki strzelone przez Piotra Augustyniaka, który dwukrotnie przytomnie zachował się w polu karnym rywali celnie strzelając na bramkę. Trzecia bramka w pierwszej połowie to akcja Andrija Rohozina zakończona celnym strzałem i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla Dolcanu nie pozostawiając złudzeń kto w dniu dzisiejszym jest lepszym zespołem.

Druga połowa to potwierdzenie dominacji ząbkowskiego zespołu na boisku w pojedynku z Pogonią Grodzisk. Mecz zakończył się wygraną a przed Dolcanem kolejne spotkania kontrolne z Marcovią Marki (LO) środa 19.00 oraz z Ursusem Warszawa (III liga) w sobotę o godz. 11.00.

DOLCAN Ząbki – POGOŃ Grodzisk (IV liga) 3 – 0
Bramki: Augustyniak 5′, Augustynia 22′, Rohozin 37′

Skład DOLCAN Ząbki:
Krzyżewski (46′ Matracki)- Wybraniec (60′ Ofmański), Dadacz, Augustyniak, Więczek, (46′ Szulakowski), Rohozin (46’Balcer), Bella (60′ Jaroszewski),Lewandowski (46′ Nawrocki) , Barzyc (60′ Testowany), Cichowski (46’Kozierkiewicz), Szeliga (46′ Kozik).

źródło: Dariusz Dudkiewicz, Dolcan Ząbki