Mam Cię – Zjem Cię – odbierz bony do kawiarni i restauracji w Galerii Wołomin!

Mam Cię – Zjem Cię – odbierz bony do kawiarni i restauracji w Galerii Wołomin!

Przez dwa najbliższe weekendy, od 18 do 20 lutego oraz od 25 do 27 lutego, na klientów Galerii Wołomin czeka apetyczna promocja – paragony za zakupy na terenie galerii będzie można wymienić na vouchery do wybranych lokali gastronomicznych.

Udział w promocji jest bardzo prosty. Wystarczy w dniach 18 – 20 lutego i 25 – 27 lutego zrobić w Galerii Wołomin zakupy za min. 50 zł (na jednym paragonie). Otrzymany paragon należy zeskanować w aplikacji SEZAM 2.0 i zarejestrować na stoisku akcji. Autoryzowane w tej sposób paragony uprawniają do otrzymania voucherów o wartości 10 zł, które wykorzystać można w wybranych lokalach gastronomicznych. Vouchery ważne są aż do 6 marca a jeden klient może ich odebrać nawet kilka.

Akcja Mam Cię – Zjem Cię to propozycja dla klientów, którym już nie raz w czasie zakupów dał się we znaki głód. Sytuację uratować mogą szybki posiłek, słodka przekąska albo kawa na wynos!

Vouchery będzie można zrealizować w kawiarniach i restauracjach otwartych obecnie w Galerii Wołomin: Cukiernia Sowa, So! Coffee, KFC, Pizza Hut i Silver Dragon. Lokale gastronomiczne działają w trybie na wynos.

Rejestracja paragonów będzie odbywać się w czwartek i piątek w godz. 14:00 – 21:00, a w sobotę od 12:00 do 21:00. Regulamin promocji dostępny będzie na stoisku oraz na stronie internetowej Galerii Wołomin.

Pierwsza edycja akcji miała miejsce w dniach 11 – 13 lutego i spotkała się z gorącym przyjęciem klientów. Vouchery rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki a klienci chętnie wymieniali je na posiłki w swoich ulubionych restauracjach i kawiarniach.

Więcej punktów w SEZAMIE
Mam Cię – Zjem Cię to promocja dla uczestników SEZAMU – docenianego przez klientów Galerii Wołomin programu lojalnościowego, dzięki czemu udział w niej jest podwójnie korzystny! Rejestracja paragonów w aplikacji przynosi bonus w postaci punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. małe AGD, kosmetyki, zabawki czy vouchery na usługi. Pula prezentów w katalogu jest regularnie aktualizowana, więc każdy niezależnie od wieku, płci czy upodobań, znajdzie tu coś dla siebie.

Dołączenie do programu zajmuje tylko chwilę, a aplikacja SEZAM 2.0 dostępna jest bezpłatnie w Google Play i App Store. Najważniejsze usprawnienia nowej wersji to zoptymalizowany skaner paragonów oraz nowoczesny, minimalistyczny design, gwarantujący intuicyjną obsługę nawet osobom mniej biegłym technologicznie. Dla użytkowników zaplanowano także wiele akcji specjalnych, podczas których przyznawane będą dodatkowe punkty. Pierwsza premia punktowa czeka na już podczas rejestracji! Nowi uczestnicy programu otrzymają bonusowe 100 punktów na start. Natomiast użytkownicy posiadający aktywne konto w dotychczasowej aplikacji SEZAM, jeśli w aplikacji SEZAM 2.0 zarejestrują konto używając tego samego adresu e-mail lub konta na Facebooku jakiego używali w pierwszej wersji aplikacji nie tylko przeniosą zgromadzone dotychczas punkty, ale też otrzymają premię w postaci 200 dodatkowych punktów!

Więcej o obiekcie można znaleźć na: stronie www oraz Facebooku.

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 30 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.