Marcovia zremisowała z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki

Marcovia zremisowała z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, na zdjęciu: Adrian Dulat, fot: Marcovia Marki

Marcovia zremisowała 0:0 w sobotę z zajmującymi pierwsze miejsce w tabeli rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Mareccy zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie stwarzając sobie dużo sytuacji bramkowych. Niestety piłka momentami jak zaczarowana nie chciała znaleźć drogi do siatki. Goście również nie znaleźli sposobu na dobrze dysponowanego kapitana Marcovii – Łukasza Bestrego.

Ostatecznie po bezbramkowym remisie Marcovia zainkasowała cenny punkt, który pozwoli z wielkimi nadziejami wyczekiwać kolejnych spotkań.

Kolejnym powodem do zadowolenia jest niewątpliwie występ takich zawodników jak Adrian Dulat, Kacper Lachowicz i Bartosz Kozik. Wszyscy trzej po dłuższej przerwie powrócili na Wspólną 12 w Markach.

W barwach Marcovii zadebiutował z kolei pozyskany z Ząbkovii Ząbki Rafał Durajczyk, który w 80 minucie wszedł w miejsce Patryka Czajki.

Drużynę w zastępstwie poprowadził trener Alek Kraśnicki i jemu również należą się gratulacje oraz duże słowa uznania.

Skład Marcovii:
Łukasz Bestry (C) – Krzysztof Dąbrowski (65′ Maksymilian Górski), Dariusz Piwowarek, Michał Grykałowski, Piotr Kosiorek – Paweł Żmuda (70′ Hubert Dałek), Kacper Dalba (60′ Bartosz Jakóbczyk), Bartosz Kozik (80′ Oskar Kadrow), Kacper Lachowicz, Przemysław Sieczko (70′ Adrian Dulat) – Patryk Czajka (80′ Rafał Durajczyk), Trener: Alek Kraśnicki

Marcin Boczoń, Marcovia Marki