Marecka policja otrzymała nowy radiowóz

Marecka policja otrzymała nowy radiowóz, fot: marki.pl

Nowy policyjny radiowóz marki Opel, w zakupie którego partycypowało finansowo miasto Marki, został oddany oficjalnie do użytkowania funkcjonariuszom mareckiej Policji.

Komendant Powiatowy Policji podinsp. dr Marek Ujazda podziękował burmistrzowi Jackowi Orychowi za wsparcie finansowe i zakup nowego sprzętu. Słowa podziękowania za dotychczasową współpracę z mareckim samorządem przekazał także komendant Komisariatu Policji w Markach podinsp. Andrzej Oleksiak, który zapewniał, że nowy samochód z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Marek.

Dofinansowanie do zakupu radiowozu to nie pierwsze tego typu wsparcie dla mareckiego Komisariatu Policji w bieżącej kadencji. W 2015 i 2016 roku miasto ufundowało sprzęt biurowy w postaci komputerów i drukarek dla funkcjonariusz mareckiej Policji, natomiast w 2015 roku dofinansowano z budżetu miasta Marki zakup dwóch radiowozów. Zdecydowanie najważniejszym wsparciem jest przeznaczenie corocznie środków na organizację służb ponadnormatywnych.

Marecka policja otrzymała nowy radiowóz, fot: marki.pl

źródło: marki.pl