Marki włącz się na wakacje! Holi święto kolorów!

Marki włącz się na wakacje! Holi święto kolorów!

Ta zabawa jest dobrze znana w całej Europie i polega na obrzucaniu się bezpiecznymi kolorowymi proszkami wyprodukowanymi na bazie mąki, talku i naturalnych barwników.

Pierwszy raz markowianie mogli uczestniczyć w tego typu imprezie w zeszłym roku podczas zakończenia wakacji, świetnie się bawiliście dlatego projekt powraca. Zabawa będzie trwała w Parku Wolontariuszy od 14.00 do 18.00, wstęp wolny. Kolorowe proszki będą wyrzucane co pół godziny: od 14.30 do 17.30.

Proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod kątem norm unijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, niewybuchowe/niepalne oraz biodegradowalne.

Dodatkowo Esperymentalny weekend! W ramach animacji odbędzie się bitwa wodna i warsztaty slime – bańkowe szaleństwa. Nie zabraknie atrakcji jak malowanie buziek, mega bańki i dmuchańce. Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy – piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych kawa, herbata i lemoniada.