Mefedron ukryty pod pralką

Mefedron ukryty pod pralką, fot. policja.pl

Wspólne działania wołomińskich kryminalnych oraz funkcjonariuszy z Wydziału ds. Odzyskiwania Mienia z Komendy Stołecznej Policji doprowadziły do zatrzymania 21-latka, u którego w mieszkaniu ujawniono prawie kilogram mefedronu. Mieszkaniec Ząbek towar miał ukryty w łazience pod pralką. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wołomińscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału ds. Odzyskiwania Mienia z Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 21-latka. Dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej ustalili, że mieszkaniec Ząbek może posiadać znaczną ilość narkotyków. Tak jak policjanci się spodziewali podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna, znaleźli narkotyki. Zbrylowana substancja, którą mężczyzna schował w łazience pod pralką, to prawie kilogram mefedronu.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przestawienie 21-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska