Muras/Brzezina Duo – Finałowy koncert Festiwalu Perła Baroku

Muras/Brzezina Duo - Finałowy koncert Festiwalu Perła Baroku

MURAS / BRZEZINA DUO ! Jeden z najlepszych polskich saksofonistów i znakomity akordeonista na Finałowym Koncercie 17. Festiwalu Perła Baroku! 28.06, g.19.15, Kobyłka.

Ich występ w 2023 roku porwał publiczność tak jak dawno już nie bywało. Nadzwyczajni instrumentaliści. Jakub Muras jest wszechstronnym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich saksofonistów. Jako solista i kameralista występował na wielu międzynarodowych festiwalach, m.in. we Francji, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Litwie, Estonii i w Polsce. Jest laureatem ponad 30 głównych nagród w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach.

Łukasz Brzezina jest laureatem ponad 30 nagród w prestiżowych konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich, m. in. International Music Competition „Grand Prize Virtuoso”, IBLA Grand Prize, VIII Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego”Alkagran 2014″. Był także finalistą konkursu „Młody Muzyk Roku 2012”. Od początku swojej edukacji muzycznej występował jako solista i kameralista w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Słowacji i we Włoszech. W 2016 roku zadebiutował w londyńskiej Royal Albert Hall, a podczas trasy koncertowej po USA, w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall.

Historie artystów i program koncertu: https://perlabaroku.pl/festiwal-2024/muras-brzezina-duo-2024/

Misją Festiwalu jest dostępność najlepszych światowych wykonań i zapraszanie na kosztowanie muzyki i sztuki, dlatego koncert ten nie jest biletowany!

Jest to możliwe dzięki Sponsorowi: Nuctech Sp z o.o., Donatorom: Miasto Kobyłka, Powiat Wołomiński, Województwo Mazowieckie i Partnerowi: YAMAHA, oraz staraniom Fundacji Perła Baroku.

Zapraszamy do Kobyłki, do zjawiskowo pięknej barokowej bazyliki Świętej Trójcy.
To 16 km od Pałacu Kultury i Nauki, 2 mile od Pragi, dojeżdża tu pociąg podmiejski (15 min z dworca wileńskiego).

Na gości czeka najlepsza muzyka i niezrównana atmosfera.
Odwiedziło Festiwal już 60 tys słuchaczy! Dołącz do nas! Przyjedź i poczuj to co my!

Bazylika Świętej Trójcy ul. Kościelna 2 Kobyłka
w s t ę p w o l n y

17 Festiwal Perła Baroku 2024