Najbliższe wydarzenia kulturalne w MCER w Markach

Zapraszamy do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego na przedstawienia teatralne i koncerty.

W sobotę 29 lutego o godzinie 18.00 z Mareckim Ośrodku Kultury przy ulicy Fabrycznej 2, odbędzie się spektakl pt. „Trzy siostry… pożegnanie z sadem” w reżyserii Witalija Barkowskiego. Bilety do nabycia na stronie ewejsciowki.pl LINK.

Spektakl pt. „Trzy siostry… pożegnanie z sadem”

We wtorek 10 marca o godzinie 19.00 na scenie MCERu wystąpi Sławek Uniatowski wraz z zespołem. „THE BEST OF” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak „Honolulu”, czy „5 rano”, a także akcentu Noworocznego i Bożonarodzeniowego. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci. Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl LINK.

„THE BEST OF” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego

W niedzielę 22 marca o godzinie 18.00 zapraszamy do MCER na spektakl inspirowany „Małym księciem” Antoine de Saint-Exuper’ego pt. „Planeta róż”. Nawiązania dotyczą motywów, postaci, refleksji oraz uniwersalnych prawd tam zawartych, a nie konkretnej opowieści. Akcja spektaklu toczy się na zapleczu areny starego cyrku, po drugiej stronie dekoracji, wśród karykaturalnych postaci cyrkowych, o których Mały Książę powiedziałby: „Nigdy nie wąchali kwiatów, nigdy nie patrzyli na gwiazdy, nigdy nikogo nie kochali”. Planeta róż to spektakl alegoryczny, opowiedziany za pomocą ruchu, pantomimy, obrazu i muzyki. Bilety do nabycia w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury przy ul. Fabrycznej 2, w kasach MCER oraz na stronie bilety24.pl LINK.

Teatr Akt – „Planeta Róż”