Napad na sklep w Ząbkach – nie żyje właściciel

2285
Policja, fot: fotolia.com

Policja szuka sprawcy napadu na sklep w Ząbkach. 67-letni właściciel został pobity – kilka godzin później mężczyzna zmarł w szpitalu.

– około 18.30 otrzymaliśmy informację o napadzie na jeden z punktów w pawilonie handlowym przy ul. Powstańców. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam znaleźli nieprzytomnego właściciela sklepu. 67-latek został przewieziony do szpitala. Niestety, około godz. 23 otrzymaliśmy informację, że mężczyzna zmarł – mówi asp. sztab. Tomasz Sitek z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

– Sprawca lub sprawcy uciekli. Trwają poszukiwania. Sprawą zajęła się też prokuratura. – Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że był jeden sprawca, ale nie wykluczamy na razie udziału innych osób. Trwają przesłuchania świadków. Naszym priorytetem jest zatrzymanie osoby, która dokonała tego napadu. Ustalamy też wszystkie okoliczności i przyczyny zdarzenia, a także motyw działania przestępcy. Nie wiemy jeszcze, czy ze sklepu zginęły pieniądze lub inne przedmioty – tłumaczy Tomasz Sitek.

Komentarze