Nowe Biuro Senatorsko – Poselskie w Ząbkach

Nowe Biuro Senatorsko - Poselskie w Ząbkach

Biuro Senatorsko-Poselskie w Ząbkach już oficjalnie otwarte. Uroczystej inauguracji, w poniedziałek, dokonali Parlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej RP: pani Senator RP Jolanta Hibner oraz Posłowie na Sejm RP: Kinga Gajewska i Jan Grabiec.

Nie obyło się oczywiście bez przecięcia wstęgi, krótkich przemówień oraz symbolicznego słodkiego poczęstunku. To nowe miejsce na mapie Ząbek, jak również powiatu wołomińskiego, mieści się przy ul. Piłsudskiego 2 w samym centrum miasta Ząbki, obok stacji PKP, w budynku banku Pekao SA.

– Bardzo się cieszę, że tutaj w Ząbkach, gdzie się urodziłam i wychowałam, mogę otworzyć swoje biuro senatorskie – powiedziała Jolanta Hibner. – Jako Senator Rzeczpospolitej Polskiej pracuję na rzecz moich wyborców. Niezmiernie ważne jest dla mnie ich dobro i bezpieczeństwo, aby żyło im się lepiej. Dlatego też chciałabym, aby to biuro – było biurem dla wszystkich mieszkańców Ząbek i okolic.

Z kolei Kinga Gajewska i Jan Grabiec, którzy reprezentują mieszkańców „obwarzanka” w Sejmie, potwierdzili – Nowa Platforma Obywatelska, to nowa energia. Bardzo się cieszę, że w kolejnym mieście otwieramy nasze wspólne biuro senatorsko – poselskie. To pokazuje, że współpraca między Posłami a Senatorami Platformy Obywatelskiej wygląda wzorowo. – stwierdziła Posłanka Kinga Gajewska.

– Biuro to będzie również dodatkowym punktem urzędowania ząbkowskich Radnych Koalicji Obywatelskiej. Już od miesiąca przyjmujemy tu interesantów – powiedział radny powiatowy Tomasz Kalata.

Zapraszamy do biura na dyżury w każdy poniedziałek w godz. 16.30-18.30, lub po umówieniu się telefonicznie na inny, indywidualny termin (tel.: 603-360-494; 539-233-085).