Nowe koncerty Filharmonii Dla Dzieci w Kobyłce

Filharmonia Dla Dzieci

Filharmonia dla Dzieci to artystyczny projekt który rozpoczął swoje działania we wrześniu 2017r. Za nami już 18 koncertów, z których na wszystkie wyprzedano bilety przed czasem i tworzyły się listy rezerwowe!

Dużo fajnej muzyki, piękna oprawa i bardzo dużo nowej wiedzy i odkryć- to najważniejsze atuty tych koncertów. Najbliższe koncerty 30go maja!

Filharmonia Dla Dzieci

Rozbieranie fortepianu, Młode Talenty i Astor Piazzolla to główne muzyczne tematy koncertów zaplanowanych na maj i czerwiec. W maju z powodu braku wolnych sal- nie będzie koncertu rodzinnego, ale za to w czerwcu można nadrobić, bo zaplanowano dwa: 10go i 16go odbędą się koncerty Familijne.

ZAJRZYJMY DO…. FORTEPIANU !
Mozart, Bach i co to znaczy „cudowne dziecko”

Filharmonia Dla Dzieci

30.05 KONCERT 1 g.9.30 dzieci przedszkolne,
KONCERT 2 g.11.30 dzieci szkolne
Sala Hotelu Gregory , Kobyłka ul.Napoleona 4

Przyjedzie fortepian. Wyjątkowo nie tylko do grania! Zdemontujemy kilka części, zobaczymy jak w wielkiej skrzyni wyglądają młoteczki, tłumiki i mnóstwo strun. Co w nim właściwie gra? – nie będzie już po koncertach zagadką! Będzie też muzyka Amadeusza Mozarta – najpiękniejsza na świecie, oraz opowieść o Janie Sebastianie Bachu – poczciwym tacie 20ciorga dzieci, którego pół świata uważa dziś za największego twórcę w historii muzyki.

Filharmonia Dla Dzieci

Dzieci zdobędą też magiczną umiejętność- nauczą się odróżniać muzykę Mozarta od Bacha – naprawdę to możliwe!!! Bo oni tak naprawdę bardzo się różnią! Powiemy Wam jak to się robi! A niewielu ludzi to potrafi. Przyjedzie nie tylko fortepian, ale też obój – instrument, który dostaje do zagrania zawsze najpiękniejsze melodie. Może razem odkryjemy dlaczego tak jest. No i jak zwykle- będą książeczki, konkursy, ciekawostki i zabawa.

Zapraszamy! Zarówno przedszkolaki, dzieci szkolne, jak i indywidualnie dzieci z rodzicem, dziadkiem czy opiekunką. Warto być, bo zaglądanie do fortepianu i rozkładanie go na części szybko się nie powtórzy.

Dzieci -Dzieciom 🙂 Czyli… MŁODE TALENTY !

Filharmonia Dla Dzieci

8.06   KONCERT 3 g.9.30 dzieci przedszkolne
KONCERT 4 g.11.30 dzieci szkolne
10.06 KONCERT 5 g.13.00 koncert familijny
Sala Hotelu Gregory , Kobyłka ul.Napoleona 4

Koncerty młodych wirtuozów! Wystąpią dzieci już zwyciężające w konkursach, ale także te, które pięknie rozpoczynają muzyczną drogę. Usłyszymy wiele instrumentów, poznamy opowieści z festiwali, trudy pracy i wyjazdów, dowiemy się jak wygląda dzień młodego muzyka, i… o czym marzą. O cudownych dzieciach porozmawiamy z Wami i z nimi. Lista występujących znajdzie się w książeczkach koncertowych i na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl
Znany wam już Pan Fortepian także będzie z nami. Przed nami muzyczny kalejdoskop w wykonaniu najzdolniejszych dzieci. Koniecznie przyjdźcie ich poznać.

Poranek z… ASTOREM PIAZZOLLĄ!
I muzyka latynoamerykańska

Filharmonia Dla Dzieci

16.06 KONCERT 6 g.10.30 koncert familijny
Szkoła Słoneczna Polana, Kobyłka ul.Brzechwy 5

W Sobotę o poranku gościnnie w Słonecznej Polanie. Akordeon, bandeon i accordnia. Poznamy niesamowite instrumenty! Zagoszczą tanga Astora Piazzolli i muzyka latynoamerykańska. Czy uda nam się wysiedzieć na miejscu? Ta muzyka przecież aż porywa do tańca. Przyjrzymy się instrumentom z bliska, po koncercie można będzie samemu spróbować. Będzie tez wyjątkowo można poszaleć na placu zabaw – takie muzyczno zabawowe atrakcje porankowe przed nami.

Filharmonia Dla Dzieci

Artyści nagrali piękną płytę Sentido del tango – będą po koncercie rozdawać autografy. To będzie ostatnie nasze spotkanie przed wakacjami – pożegnamy się gorącą latynoamerykańską muzyką. Przybywajcie odkrywać muzykę! Do zobaczenia.

Filharmonia Dla Dzieci

bilety: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl, tel 600-080-157
www.filharmoniadladzieci.pl