Nowe nieoznakowane radiowozy w powiecie wołomińskim

Nowe nieoznakowane radiowozy w powiecie wołomińskim, fot. policja.pl

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie trafiły dwa nowe radiowozy nieoznakowane. Pojazdy będą służyły do wykonywania codziennych obowiązków przez funkcjonariuszy z wołomińskiej komendy oraz z Wydziału Ruchu Drogowego na terenie całego powiatu.

Tuż przed świętami do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie trafiły dwa nowe radiowozy nieoznakowane. Samochody zakupione zostały dzięki dobrej współpracy pomiędzy przedstawicielami samorządów lokalnych: Starostą Powiatu Wołomińskiego- Adamem Lubiakiem, Panią Burmistrz Miasta Ząbki- Małgorzatą Zyśk, Wójtem Gminy Jadów- Dariuszem Kokoszka a wołomińską Policją.

Auta posiadają wysokie parametry techniczne, są ekonomiczne, co ma bezpośrednie przełożenie na koszty związane z ich eksploatacją. Są to samochody dynamiczne, wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo. Będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wsparcie mundurowych przez samorządowców, przełoży się bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa mieszkańców oraz na poprawę warunków pracy policjantów.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska