Nowe rozkłady jazdy gminnych linii w Radzyminie

Przystanek autobusowy

Od 10 lutego będą obowiązywały nowe rozkłady jazdy gminnych linii R w Radzyminie, a linię 734 ZTM zastąpią od 8 lutego wariantowe kursy linii 705.

Linia R1 od 10 lutego będzie jeździła nową trasą obejmującą Wiktorów oraz Osiedle Victoria w Radzyminie. Busy będą rozpoczynać bieg w Słupnie, by przez Cegielnię, Ciemne, Stary Janków oraz ulicę Majową w Dybowie Kolonii dotrzeć do Wiktorowa i przystanku zlokalizowanego na ulicy Radosnej. Stamtąd pojadą dalej do Radzymina, zatrzymując się na przystankach wzdłuż ul. Słowackiego, Konstytucji 3 Maja oraz przystanku Księżnej Czartoryskiej, a także pojadą w odwrotnym kierunku.

Zmianie ulega także poranna trasa linii R5 o godzinie 4:10, która dotychczas kończyła swój bieg przy stacji PKP w Radzyminie. Od 10 lutego nie będzie już kursem skróconym i pojedzie przez Rudę, Stare i Nowe Załubice, przez Borki i Arciechów, aby wrócić do Radzymina.

W rozkładach jazdy linii R pojawiły się nowe kursy. Linia R1 w dni robocze będzie jeździć o godzinie 19:15 w kierunku Słupna oraz o 19:45 do Radzymina. W rozkładzie jazdy busów linii R3, jadących w stronę Radzymina, pojawił się dodatkowy kurs w dni robocze o godz. 15:39. Linia R7 w dni robocze będzie kursowała o 08:45 z Sierakowa do PKP Radzymin i z powrotem. W soboty dodano kurs o godzinie 13:30 z Sierakowa do Radzymina i w odwrotnym kierunku.

Od najbliższej soboty linia 734 ZTM zostanie zastąpiona wariantowymi kursami linii 705 ZTM. Wybrane kursy linii 705 ZTM, które dotychczas kończą swój bieg na pętli Białobrzegi zostaną wydłużone do Nowych Załubic. Sprawdź nowy rozkład linii 705 na stronie wtp.waw.pl