Tańce dworskie oraz malowanie na szkle w CAF3

Tańce dworskie oraz malowanie na szkle w CAF3, fot.: marki.pl

Zapraszamy miłośników dawnych strojów i tańca do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach.

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat stylu życia, ubioru kobiet, które żyły na przełomie XVII i XVIII wieku? Chciałbyś zobaczyć jak tańczono na dworach? Interesuje Cię malowanie na szkle? Zatem przyjdź jeszcze w lutym do CAF3. Polskie Stowarzyszenie im. Księżnej Anny Jabłonowskiej wraz z prezesem zarządu Ewą Cyngot serdecznie zaprasza do CAF3 wszystkie osoby zainteresowane tańcami dworskimi.

Reklama

– Podczas naszych spotkań zaprezentujemy stroje dam, które były noszone w XVII i XVIII wieku. Przedstawimy Państwu program warsztatów tanecznych, po których wszystkie zainteresowane panie będą tańczyły niczym motyle, a panowie będą pląsać niczym koniki polne – mówi Anna Matej z Polskiego Stowarzyszenia im. Księżnej Anny Jabłonowskiej.

Zapraszamy osoby zainteresowane tańcem, początkujące, chcące dobrze się bawić, mile widziane pary jak i osoby samotne.

Spotkania odbywać się będą w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3, 17 i 26 lutego w godz. 16.00 – 19.30, a od marca w każdy poniedziałek również w godzinach 16.00 – 19.30.

Dodatkowo 12 i 19 lutego w środy o godzinie 16.00, a od marca w każdą środę o 16.00 Stowarzyszenie będzie organizowało warsztaty malowania na szkle dla młodzieży i dorosłych. Wstęp bezpłatny.