O złocie w Strefie Szóstek znów zadecyduje „mecz o wszystko”!

Al-Maj Car Marki - OknoTech Radzymin, fot: Sportowe WWL

Stało się to, czego chyba wszyscy się spodziewali. Losy szóstej edycja ligi w Woli Rasztowskiej znów rozstrzygną się w jednym spotkaniu!

W czwartej edycji pierwsze miejsce 1.ligi przypadło PrefBudowi Tulewo, a drugi był Al-Mar Wołomin. W poprzednim sezonie wyglądało to identycznie. A już w niedzielę, te dwa zespoły znów między siebie rozdzielą pierwszą i drugą lokatę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Strefie Szóstek. Ktoś powie, że to powoli staje się nudne, ale rywalizacja tych dwóch zespołów zawsze stoi na świetnym poziomie i tego spodziewamy się również w najbliższy weekend. Mecz o tytuł rozpocznie się o godzinie 10:00! 

A jak w ogóle doszło do tego, że te zespoły staną do walki jako niepokonane? W przedostatniej kolejce zwłaszcza Al-Mar stanął przed trudnym wyzwaniem, ale okazał się lepszy od AutoSzyb w stosunku 5:2. Z kolei PrefBud rozgromił Show Team aż 17:5! Zwycięstwo w niedzielę odniósł również OknoTech, co przy jednoczesnej porażce wspomnianych AutoSzyb spowodowało, że te dwa zespoły stoczą pojedynek o trzecie miejsce. Wiemy już za to na 100%, kto pożegna się z elitą S6 – będzie to Show Team oraz RDK Szewnica – ci drudzy przegrali w kluczowym spotkaniu z Black Dragons Team 3:4, mimo że w ostatniej akcji spotkania mieli jeszcze piłkę meczową na remis.

Black Dragons Team – RDK Szewnica, fot: Sportowe WWL

Z kolei w 2.lidze zrobiło się jeszcze ciekawiej niż było. Wola Rasztowska, która potrzebowała zaledwie jednego punktu, przegrała z Bad Boys i chociaż zachowała pierwsze miejsce, to w ostatniej kolejce będzie musiała wygrać. W przeciwnym wypadku grozi jej wyprzedzenie właśnie przez Złych Chłopców. W grze o medale są również Old Stars Team oraz Retro, które solidarne wygrały swoje potyczki. W końcówce sezonu rozkręcił się także Drink Team. Ekipa Mateusza Wojdy po pokonaniu Magnatta wreszcie pokazała swój prawdziwy potencjał i można żałować, że stało się to tak późno…

Po raz kolejny w tym sezonie Organizatorzy przeprowadzili transmisję na żywo z komentarzem ze wszystkich zaplanowanych meczów. Ponad 8-godzinny materiał można zobaczyć poniżej (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

Na koniec przypomnijmy – wielki finał VI edycji Strefy 6 już w niedzielę o godzinie 10:00. Kto nie będzie mógł podjechać na Orlik w Woli Rasztowskiej, ten może być spokojny, bo relację LIVE będzie można obejrzeć na kanale YT. Ale oczywiście zachęcamy, by to super zapowiadające się spotkanie, obejrzeć na własne oczy. A po więcej informacji związanych z całym terminarzem na finałową kolejkę odsyłamy na www.strefa6.pl