Obrońca tytułu znowu w opałach!

Drink Team - FC Radzymin, fot: Sportowe WWL

Wielu drużynom marzy się, by przełamać serię zwycięstw urzędującego mistrza. Tym razem blisko tego byli Black Dragons.

Zespół PrefBudu pozostaje niepokonany w Strefie 6 od dawien dawna. Ale już przed tygodniem przeżywał trudne chwile z RDK Szewnicą, a teraz miał równe duże problemy z kolejnym przeciwnikiem. Lecz po tym poznaje się właśnie klasę mistrza – mimo, że się czasami nie układa, to wystarczy krótki zryw i ten zespół i tak zgarnia trzy punkty. Tak było też w tym przypadku. Dużo sprawniej swój mecz rozstrzygnął Al-Mar Wołomin. Srebrni medaliści poprzedniego sezonu bez kropelki potu pokonali Al-Maj Car Marki. Nerwowe chwile przeżywały zaś AutoSzyby. W pewnym momencie drużyna Kamila Wiśniewskiego przegrywała 2:4, ale bracia Oskar i Bartek Bajkowscy nie chcieli pogodzić się z takim wynikiem i to oni pociągnęli zespół w trudnych chwilach i to oni byli głównymi architektami sukcesu. Dodajmy, że w ostatnim spotkaniu 1.ligi punktami podzielili się Show Team i OknoTech. Nikt z takiego obrotu sprawy nie był do końca zadowolony, lecz wydaje się że rezultat był tutaj sprawiedliwy. 

Al-Mar Wołomin – Al-Maj Car Marki, fot: Sportowe WWL

Teraz schodzimy do 2.ligi. Tutaj niespodzianek nie było – no może poza jedną. Old Stars wygrali z Magnattem, co stanowiło dla nich przełamanie po ośmiu z rzędu porażkach. W pozostałych przypadkach wygrywały te zespoły, które były wyżej w tabeli – Bad Boys uporali się z Kustoszami 3:1, FC Radzymin w takim samym stosunku dał sobie radę z Drink Teamem, natomiast w starciu na szczycie Wola Rasztowska okazała się lepsza od Retro a rezultat 7:3 w pełni oddaje przewagę, jaką Łukasz Baran i spółka mieli w tym spotkaniu.

Po raz pierwszy w tym sezonie Organizatorzy zrealizowali relację na żywo ze wszystkich zaplanowanych spotkań – przed tygodniem nie pozwoliła na to pogoda. Tym razem warunki były już znośne, dzięki czemu transmisja mogła zostać zrealizowana. Zapraszamy do jej obejrzenia poniżej (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

A już za tydzień następna seria gier. Pełny terminarz na niedzielę 25 września (podobnie jak wiele innych wiadomości dotyczących rozgrywek) można znaleźć w oficjalnym serwisie ligi – www.strefa6.pl