Otwarcie pierwszego ALDI w Wołominie

2377
Otwarcie pierwszego ALDI w Wołominie, fot: aldi.pl

W środę 16 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Wołominie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Reja 14. Z okazji otwarcia przez 8 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet 33%. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 850 m2. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

– Mamy nadzieję, że sklep ALDI w Wołominie spotka się z entuzjastycznym przyjęciem naszych klientów, a szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI, spotkają się również z uznaniem mieszkańców Wołomina. Liczymy na to, że nowo powstały sklep stanie się ulubionym miejscem codziennych zakupów nie tylko ze względu na komfort, ale i szeroki asortyment – mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów ALDI przestrzega wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. ALDI wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sieć zmieniła formułę świętowania. Przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 8 dni. Od 16 grudnia do 24 grudnia klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit. Dodatkowo w trakcie 8 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego niemal33% rabatu na ponad 200 produktów spożywczych. Dla pierwszych klientów odwiedzających sklep, sieć przewidziała drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Otwarcie pierwszego ALDI w Wołominie, fot: aldi.pl

Planując dynamiczny rozwój w województwie mazowieckim, sieć kierowała się przede wszystkim dbałością o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy. Nowy ALDI w Wołominie jest obiektem parterowym, którego łączna powierzchnia wynosi 850m2. Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. ALDI wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z niemal 54 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

O ALDI
ALDI jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie, według raportu Global Powers of Retailing 2019 firmy Deloitte utrzymuje też swoją pozycję jednego z 10 największych detalistów na świecie. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. ALDI jest sklepem ulubionych produktów, świeżych, wyjątkowych i na każdą kieszeń. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Komentarze