Pobiegnijmy dla Olusia

Pobiegnijmy dla Olusia

W najbliższą sobotę 30 czerwca podczas V Biegu Nocny Marek, zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Olusia. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Olusia” i dotrzeć z nią do mety.

U 4-letniego Olusia zdiagnozowano autyzm. Niezbędne są specjalistyczne leczenie, dieta i rehabilitacja. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Olusia” będzie można odbierać w Biurze Zawodów mieszczącym się na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12 w Markach, w sobotę 30 czerwca w godzinach 13:00 – 20:45. Do akcji charytatywnej mogą dołączyć uczestnicy wszystkich zawodów organizowanych w ramach V Biegu Nocny Marek.

PKO Bank Polski od 2013 roku realizuje autorski program „PKO Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń, organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. Od początku powstania programu, Fundacja PKO Banku Polskiego zorganizowała już 354 takie akcje, dzięki czemu wsparła 400 beneficjentów kwotą ponad 4,731 mln zł.

Pobiegnijmy dla Olusia

źródło: marki.pl