Podsumowanie akcji „Znicz” na wołomińskich drogach

Policja fot: fotolia.com

Akcja „Znicz” na wołomińskich drogach dobiegła końca. Podczas tegorocznego Święta Zmarłych na drogach naszego powiatu doszło do 1 wypadu drogowego, w którym ranna została 1 osoba. Wołomińscy funkcjonariusze rozliczyli też 28 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi.

Jak co roku policjanci ruchu drogowego, prewencji, strażnicy miejscy czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybrali się w tych dniach na cmentarze. Od piątku funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo, zarówno w drodze na cmentarze jak i w trakcie powrotów. Policjanci podczas tegorocznego Święta Zmarłych, odnotowali 1 wypadek drogowy, w których ranna została jedna osoba. Tym razem poszkodowana została piesza, 59-latka, która idąc w miejscowości Tłuszcz chodnikiem została uderzona przez jeden z pojazdów, który po zdarzeniu drogowym zjechał na chodnik. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana do szpitala.

Policjanci odnotowali też 28 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali też 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami mechanicznymi.