Salon Jysk w nowej aranżacji w Galerii Wołomin

Salon Jysk w nowej aranżacji w Galerii Wołomin

Dziś w Galerii Wołomin ponowne otwarcie salonu Jysk w nowej aranżacji. Jest przytulnie i domowo. Nie trzeba czekać na Black Friday, aby kupić setki produktów w okazyjnych cenach. Na klientów czekają promocje nawet do 75 %. Akcja potrwa od 3 do 10 listopada włącznie.

Jysk w Galerii Wołomin wpisuje się w nowy koncept, zgodnie z którym salony tej znanej sieci będą zapewniać klientom domowy, przytulny klimat. Wszystko dzięki nowej aranżacji, meblom oraz oświetleniu.

– Cieszę się, że klienci naszej galerii będą mogli wybrać się na przyjemne i wygodne zakupy, z domowym klimatem. To ważne, bo od lat nie tylko bogata oferta handlowa, ale również atmosfera naszego centrum przyciąga do nas wielu mieszkańców Wołomina i okolicznych miejscowości – mówi Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager Galerii Wołomin.

Z okazji otwarcia na klientów będą czekały wyjątkowe oferty. Promocje sięgną nawet 75%. Wśród produktów w znacznie obniżonych cenach będą m.in. materace, kołdry, poduszki, artykuły dekoracyjne i świąteczne, a także meble.

– Cieszę się, że nasi klienci będą mieć możliwość robienia zakupów w bardziej przejrzystej oraz atrakcyjniejszej odsłonie sklepu. Na te okazję przygotowaliśmy dla naszych klientów rabaty do 75% na różne kategorie. Zapraszamy serdecznie. Start w środę o godzinie 8:00 – mówi Krystian Wojtaś, Kierownik Sklepu.

Salon Jysk w nowej aranżacji w Galerii Wołomin

Świąteczne zakupy zacznij już w listopadzie
Dekoracje domu, wyposażenie wnętrza, nakrycie stołu, świece – to produkty szczególnie poszukiwane przed zbliżającymi się Świętami. Dlatego nie warto czekać na ostatni moment i zaplanować świąteczne zakupy wcześniej.

Sieć JYSK została założona w 1979 roku przez Larsa Larsena, który w Danii znany jest, jako najlepszy sprzedawca z „wyjątkową ofertą”. Słowo „JYSK” było zawsze celowo używane w nazwie firmy. W języku duńskim słowo „JYSK” oznacza coś lub – jak Lars Larsen – kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego i jest często kojarzone ze skromnością, dokładnością i uczciwością – trzema wartościami, które Larsen zawsze identyfikował z JYSK. W Polsce Jysk działa od 2000 roku. W ponad 238 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków.
Salon w Galerii Wołomin to jedyny Jysk w mieście. Sieć oferuje „wszystko dla domu.” Sklep otwarty jest codziennie od godziny 10.00 do 20.00, w środy od 10.00 do 21.00. 3 listopada, w dniu otwarcia, Jysk w Wołominie będzie czynny w godzinach 8.00 – 20.00.

***
GALERIA WOŁOMIN

Galeria Wołomin znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness Zdrofit oraz 4-salowe kino Helios działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 25 tys. m². Na zmotoryzowanych klientów czeka ponad 770 parkingowych. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Wołominie, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Wołomin uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz. W galerii znajduje się również hipermarket spożywczy Carrefour. W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Wołomin klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC czy Pizza Hut oraz wielu innych restauracji. Właścicielem galerii jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą CBRE Sp. z o.o.
Więcej na https://galeriawolomin.pl/