Podsumowanie Letniego Pucharu NLH w Kobyłce

1243
Uczestnicy Letniego Pucharu NLH

3 września w Kobyłce stał pod znakiem piłki nożnej. Do Letniego Pucharu NLH pod patronatem Burmistrza Miasta stanęło łącznie 17 zespołów. A wygrała ekipa WLSP.

Dwa lata musieli czekać fani futbolu na drugą edycję turnieju. Rok temu, z powodu małej liczby chętnych, zawody nie doszły do skutku, ale w tym roku problemów z frekwencją nie było. Do Kobyłki przyjechały zespoły z całej okolicy, jak również z Legionowa, a jedną drużynę stanowili reprezentanci Ukrainy. Ale nie oni sięgnęli po najcenniejsze trofeum – złote medale trafiły ostatecznie do zespołu z Wołomina. Drugie miejsce zajęła Saska Kępa, brązowe medale przypadły Gold-Dentowi, a tuż za podium uplasował się Pocisk Legionowo.

W kwestii nagród indywidualnych, organizatorzy zdecydowali, że najlepszym bramkarzem był Norbert Kucharczyk, który w trakcie całej imprezy nie puścił ani jednej bramki! Najwięcej goli zdobył z kolei Mariusz Libudzki, zaś MVP turnieju wybrano Dawida Gajewskiego z WLSP.

Wszystkie szczegóły związane z Pucharem NLH można znaleźć na stronie www.nocnaligahalowa.pl. A po emocjach turniejowych, pora na ligowe – 17 września rusza Futboliga, czyli zielonkowskie ósemki. Czy tytuł obroni Al-Mar? A może złoto wróci do Andromedy? O tym co dzieje się na Stadionie Miejskim przy Dziennikarskiej będziemy informowali na bieżąco.

źródło: Nocna Liga Halowa

Komentarze