Policja poszukuje świadków kradzieży skutera wodnego

Policja poszukuje świadków kradzieży skutera wodnego, fot. policja.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach prowadzą sprawę kradzieży skutera wodnego Yamaha wraz z przyczepką specjalistyczną. Pojazdy przedstawione na zdjęciach w dniu 28 czerwca 2022 r. około godziny 13:10 w Markach na ulicy Słonecznej skradziono z parkingu podziemnego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach prowadzą sprawę kradzieży skutera wodnego Yamaha wraz z przyczepką specjalistyczną. Pojazdy przedstawione na zdjęciach w dniu 28 czerwca 2022 r. około godziny 13:10 w Markach na ulicy Słonecznej skradziono z parkingu podziemnego. Skuter zabezpieczony był szarym pokrowcem.

Sprawcy poruszali się samochodem marki Toyota typu kombi. Pojazd koloru czarnego z przyciemnianymi szybami z charakterystycznymi srebrnymi relingami dachowymi.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat przechowywania lub parkowania wymienionych pojazdów, były świadkami zdarzenia lub kierowały samochodem, których rejestrator jazdy utrwalił moment kradzieży, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Markach ul. Sportowa 5 lub pod numerem telefonu : 47 724 77 61, 47 724 77 62. Gwarantujemy anonimowość.

sierżant sztabowy Monika Kaczyńska