Policja zlikwidowała kolejną dziuplę

Policja zlikwidowała kolejną dziuplę, fot: policja.pl

Wołomińscy kryminalni prowadząc wspólne działania z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji zdemaskowali „dziuplę” samochodową w powiecie wołomińskim. Ujawnili tam dwa zdemontowane pojazdy oraz części samochodowe pochodzące z kradzieży.

W wyniku uzyskanej informacji, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołominie i wydziału zwalczającego przestępczość samochodową Komendy Stołecznej Policji, podjęli działania i zlikwidowali „dziuplę” samochodową na terenie powiatu wołomińskiego.

Policjanci pojechali na posesję, na terenie której w budynku gospodarczym ujawnili zdemontowane dwa pojazdy osobowe. Szybko ustalili, że były to auta skradzione na terenie Warszawy. Oprócz wraków pojazdów, znajdowały się tam również części samochodowe. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze odnaleźli tablice rejestracyjne od skradzionych aut, książkę serwisową, a także 3 sztuki amunicji.

Policja zlikwidowała kolejną dziuplę, fot: policja.pl

Policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który udostępniał odpłatnie budynki gospodarcze złodziejom samochodowym. Polskie prawo za przestępstwo paserstwa przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.